WŁADZE
 
REGULAMIN PPN
 
HISTORIA 
 
KLUBY
 
WYNIKI I TABELE
O

PUCHAR POLSKI

KOMUNIKATY KOMISJI 
        DYSCYPLINY 
 

OCHRONA DANYCH
  OSOBOWYCH
 
TURNIEJE
 

HOME

 

TERMINARZE , WYNIKI I TABELE
sezon 2023/2024

KLASA OKRĘGOWA LIMANOWSKO - PODHALAŃSKA

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

KLASA A

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

KLASA B

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

LIGA REGIONALNA - JUNIOR STARSZY -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

I LIGA  - JUNIOR STARSZY -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

I LIGA  - JUNIOR MŁODSZY -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki rundy wiosennej

 I LIGA TRAMPKARZY -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki sezonu wiosna 2024 tabela

 II  LIGA TRAMPKARZY -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki sezonu wiosna 2024 tabela

I LIGA MŁODZIKÓW

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki sezonu wiosna 2024 tabela

II LIGA MŁODZIKÓW

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki sezonu wiosna 2024 tabela

III LIGA MŁODZIKÓW -

terminarz i wyniki rundy jesiennej tabela
terminarz i wyniki sezonu wiosna 2024 tabela

LIGI TURNIEJOWE WIOSNA 2023

ORLIKI  - terminarz turniejów -

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Orlików (E1) – wiosna 2024

zaawansowana początkująca
MUKS Zenit Kasinka Mała 1, Mordarka 1, Sokół Słopnice, Słomka Siekierczyna. Olimpia Pisarzowa, KS Szyk, Starówka Stara Wieś, Laskovia, MUKS Zenit Kasinka Mała 2, Mordarka 2,
3 7

 TERMINY

 06.04
 

27.04 18.05  08.06

ŻAKI  - terminarz turniejów -

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Żaków (F1) – grupa 1 - na

zaawansowana początkująca
Słomka Siekierczyna 1, Olimpia Pisarzowa 1, MUKS Zenit Kasinka Mała 1, Mordarka 1, Sokół Słopnice 1, Ostra Olszówka Raba Niżna, , Słomka Siekierczyna 2 , Olimpia Pisarzowa 2, KS Szyk, Starówka Stara Wieś, Laskovia, MUKS Zenit Kasinka Mała 2, Mordarka 2, Sokół Słopnice 2
5 9

 TERMINY

13.04
 

04.05 25.05 15.06

SKRZATY - terminarz turniejów

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Skrzatów  (G1) – grupa 1 - na sezon jesień 2023/2024

zaawansowana początkująca
Słomka Siekierczyna 1, Olimpia Pisarzowa 1, Mordarka 1, Sokół Słopnice 1, Sokół Słopnice 2, Ostra Olszówka Raba Niżna, Słomka Siekierczyna 2 , Olimpia Pisarzowa 2, KS Szyk, Starówka Stara Wieś 1, Starówka Stara Wieś 2, Laskovia, MUKS Zenit Kasinka Mała 2, Mordarka 2, Sokół Słopnice 3
5 10

 TERMINY

 20.04

11.05 02.06
 
22.06
 

LIGI TURNIEJOWE JESIEŃ 2023

ORLIKI  - terminarz turniejów - runda jesienna

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Orlików (E1) – grupa 1 - na sezon jesień 2023/2024

1

Uran I Łukowica

2

Uran II Łukowica

3

Krokus Przyszowa

4

Olimpia Pisarzowa

5

Mordarka

 TERMINY

 2.IX(SOB)
Łukowica
10.00

16.IX(SOB)
Łukowica
09.00
01.X.(ND)
Pisarzowa
10.00
14.X(SOB)
Świdnik
Uran  09.00

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Orlików (E1) – grupa 2 - na sezon jesień 2023/2024

1

Halny Kamienica

2

Sokół Słopnice

3

MUKS Zenit Kasinka Mała

4

Słomka Siekierczyna

5

Starówka Stara Wieś

 TERMINY

 2.IX(SOB)
Kasinka Mała
10.00

16.IX(SOB)
Siekierczyna
09.00
30.IX(SOB)
Kamienica
09.00
14.X(SOB)
Świdnik-Uran 09.00

 Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Orlików (E1) – grupa 3 - na sezon jesień 2023/2024

1

MKS Limanovia I

2

MKS Limanovia II

3

AP Mam Talent Limanowa

4

Płomień Limanowa

5

Laskovia

6

Rupniów

TERMINY 2.IX(SOB)
Limanowa
09.00
16.IX(SOB)
Laskowa
09.00
30.IX(SOB)
Limanowa
09.00
14.X(SOB)
Świdnik-Uran 09.00

ŻAKI  - terminarz turniejów - runda jesienna

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Żaków (F1) – grupa 1 - na sezon jesień 2023/2024

1

Uran I Łukowica

2

Uran II Łukowica

3

Uran III Łukowica

4

Krokus Przyszowa

5

Halny Kamienica

 TERMINY

 09.IX(SOB)
Łukowica
09.00

23.IX(SOB)
Łukowica
09.00
07.X(SOB)
Kamienica
09.00
28.X(SOB)
Przyszowa
09.00

 

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Żaków (F1) – grupa 2 - na sezon jesień 2023/2024

1

Olimpia Pisarzowa

2

AP Limanovia I

3

AP Limanovia II

4

Mordarka

5

Słomka Siekierczyna

 TERMINY

 09.IX(SOB)
Pisarzowa
09.30

23.IX(SOB)
Siekierczyna
09.00
07.X(SOB)
Pisarzowa
09.30
22.X(ND)Pisarzowa
11.00

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Żaków (F1) – grupa 3 - na sezon jesień 2023/2024

1

MUKS Zenit Kasinka Mała

2

Sokół Słopnice

3

Harnaś I Tymbark

4

Harnaś II Tymbark

5

Starówka Stara Wieś

 TERMINY

 09.IX(SOB)
Kasinka Mała
10.00

24.IX(ND)
Tymbark
10.00
07.X(SOB)
Słopnice
09.00
21.X(SOB)
Stara Wieś
08.30

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Żaków (F1) – grupa 4 - na sezon jesień 2023/2024

1

AP Mam Talent I Limanowa

2

AP Mam Talent II Limanowa

3

Płomień Limanowa

4

Rupniów

5

Laskovia

 TERMINY

  09.IX(SOB)
Mam Talent
09.00

23.IX(SOB)
Płomień Lim.
09.00
07.X(SOB)
Laskovia
09.00
21.X(SOB)
Mam Talent
09.00

SKRZATY - terminarz turniejów - runda jesienna

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Skrzatów  (G1) – grupa 1 - na sezon jesień 2023/2024

1

Uran I Łukowica

2

Uran II Łukowica

3

Uran III Łukowica

4

Krokus Przyszowa

5

Halny Kamienica

 TERMINY

 03.IX(ND)
Łukowica
09.00

17.IX(ND)
Łukowica
09.00
01.X(ND)
Kamienica
09.00
29.X(ND)
Przyszowa
10.00

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Skrzatów  (G1) – grupa 2 - na sezon jesień 2023/2024

1

Harnaś I Tymbark

2

Harnaś II Tymbark

3

Sokół Słopnice

4

Starówka Stara Wieś

5

Mordarka

6

Olimpia Pisarzowa

TERMINY  03.IX(ND)
Tymbark
08.30
17.IX(ND)
Stara Wieś
10.30
30.IX (SOB)
Tymbark
09.00
15.X(ND)
Pisarzowa
10.00

Oto skład Ligi Turniejowej : Liga Skrzatów  (G1) – grupa 3 - na sezon jesień 2023/2024

1

AP Limanovia I

2

AP Limanovia II

3

Laskovia

4

AP Mam Talent Limanowa

5

Płomień Limanowa

 TERMINY

  02.IX(SOB)
AP Limanovia
12.00

17.IX(ND)
odwołany
war.atmosf.
30.IX(ND)
Płomień Lim.
09.00
15.X(ND)
Laskovia
09.00
 
LIGI WOJEWÓDZKIE - MZPN

IV LIGA -

terminarz , wyniki i tabela

V LIGA -

terminarz , wyniki i tabela

I LIGA JUNIORÓW STARSZYCH - MZPN -

terminarz , wyniki  i tabela

I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - MZPN -

terminarz , wyniki  i tabela

I LIGA TRAMPKARZY - MZPN -

terminarz , wyniki  i tabela - jesień 2023

I LIGA MŁODZIKÓW - MZPN -

terminarz , wyniki  i tabela - jesień 2023
LIGI REGIONALNE

LIGA REGIONALNA - JUNIOR MŁODSZY - Nowosądecki PPN

terminarz i wyniki rundy jesiennej

LIGA REGIONALNA - TRAMPKARZ - Nowosądecki PPN

terminarz i wyniki rundy jesiennej

LIGA REGIONALNA - MŁODZIK - Nowosądecki PPN

terminarz i wyniki rundy jesiennej

 

 

BIURO PODOKRĘGU

WTOREK    - 15.30-18.00
CZWARTEK - 15.30-18.00
PIATEK      - 15.30-18.00

 
REGULAMINY
 
KOMUNIKATY
 
FORMULARZE
 
PLEBISCYTY
 
GALERIA
 
 LINKI
 
 KONTAKT
 


 
 

 

 

Miejsce na twoją reklamę


design by witollds