MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘG LIMANOWA
34-600 Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 35

NIP 737-222-18-18 ; tel. 501 964 717 - Prezes ;
Extranet - 660 444 292 e-mail:limppn@onet.pl
Konto : PKO o/Limanowa ; Nr 55 1020 3453 0000 8402 0061 6797

WŁADZE
 
STATUT
 
HISTORIA 
 
KLUBY
 
WYNIKI I TABELE
O

PUCHAR POLSKI

 
TURNIEJE
 

HOME

 

PUCHAR POLSKI
NA SZCZEBLU
LIMANOWSKIEGO  PODOKRĘGU PIŁKI   NOŻNEJ

grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

SEZON 2021/2022
FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU
termin: LATO 2021
  ZWYC. MECZU NR 21 ZWYC. MECZU NR 22 mecz 23
IV RUNDA PUCHARU POLSKI (PÓŁFINAŁY)
termin: LATO 2021
  ZWYC. MECZU NR 17 ZWYC. MECZU NR 18 mecz 21
  ZWYC. MECZU NR 19 ZWYC. MECZU NR 20 mecz 22
III RUNDA PUCHARU POLSKI
termin: WIOSNA 2021
  ZWYC. MECZU NR 9 ZWYC. MECZU NR 10 mecz 17
  ZWYC. MECZU NR 11 ZWYC. MECZU NR 12 mecz 18
  AKS UJANOWICE ZWYC. MECZU NR 14 mecz 19
  ZWYC. MECZU NR 15 ZWYC. MECZU NR 16 mecz 20
II RUNDA PUCHARU POLSKI
termin: JESIEŃ 2020
  MORDARKA LASKOVIA mecz 9
  PŁOMIEŃ LIMANOWA KROKUS PRZYSZOWA mecz 10
  ZALESIANKA II ZALES. ORKAN SZCZYRZYC mecz 11
  WIERCHY PASIERBIEC TURBACZ MSZANA DOLNA mecz 12
25.07.2020 DOBRZANKA DOBRA AKS UJANOWICE 0:3
  RUPNIÓW SOKÓŁ SŁOPNICE mecz 14
  JODŁOWNIK ZALESIANKA I ZALESIE mecz 15
  KS TYMBARK MKS LIMANOVIA I mecz 16
I RUNDA PUCHARU POLSKI
termin: 25-26.07.2020
18.07.2020
godz.17.30
OSTRA OLSZÓWKA R.N. MORDARKA 1:2
26.07.2020
godz.11.00
JAWORZANKA JAWORZNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:3
  ZALESIANKA II ZALESIE STRADOMKA SKRZYDLNA 3:0 v.o.
26.07.2020
godz.11.00
LIMANOVIA II OLDBOY WIERCHY PASIERBIEC 2:3

 
RYBIE DOBRZANKA DOBRA 0:3 v.o.
02.08.2020
godz. 17.30
URAN ŁUKOWICA RUPNIÓW 2:4
25.07.2020
godz. 18.00
JODŁOWNIK SŁOMKA SIEKIERCZYNA 4:2
25.07.2020
godz. 18.00
GORCE KAMIENICA KS TYMBARK 1:2
SEZON 2020/2021
FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU LIMANOWSKIEGO PPN
termin:
18.07.2020
godz. 17.00
SOKÓŁ SŁOPNICE MKS LIMANOVIA 1:7
IV RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: WIOSNA 2020
11.07.2020
godz. 17.30
ORKAN NIEDŹWIEDŹ MKS LIMANOVIA 2:10
12.07.2020
godz. 17.30
PŁOMIEŃ LIMANOWA SOKÓŁ SŁOPNICE 0:4
III RUNDA PUCHARU
TERMIN - WIOSNA 2020
04.07.2020
godz. 17.30
ORKAN NIEDŹWIEDŹ ZALESIANKA ZALESIE 3:1
07.03.2020
godz. 13.30
TURBACZ MSZANA DLN MKS LIMANOVIA 0:6
04.07.2020
godz. 17.30
PŁOMIEŃ LIMANOWA LASKOVIA 3:2
04.07.2020
godz. 17.30
SOKÓŁ SŁOPNICE ORKAN SZCZYRZYC 3:0 v.o.
II RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 10/11.08.2019
10.08.2019
godz.17.00
JODŁOWNIK SOKÓŁ SŁOPNICE 1:2
11.08.2019
godz.17.30
PŁOMIEŃ LIMANOWA KROKUS PRZYSZOWA 3:1
10.08.2019
godz.17.00
AKS UJANOWICE LASKOVIA 3:4
10.08.2019
godz.17.00
TURBACZ MSZANA DOLNA RUPNIÓW 4:0
10.08.2019
godz.17.00
GORCE KAMIENICA ORKAN NIEDŹWIEDŹ 2:2
k. 4:5
- ZALESIANKA ZALESIE WOLNY LOS mecz nr 16
I RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 3/4.08.2019
04.08.2019
GODZ.11.00
JODŁOWNIK SŁOMKA SIEKIERCZYNA 5:1
04.08.2019
GODZ.18.00
WIERCHY PASIERBIEC PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:2
k. 2:4
04.08.2019
GODZ.11.00
JAWORZANKA KROKUS PRZYSZOWA 3:5
03.08.2019
GODZ.18.00
URAN ŁUKOWICA
wycofał się z P.Polski
LASKOVIA 0:3
03.08.2019
GODZ.18.00
RYBIE
wycofało się z P.Polski
AKS UJANOWICE 0:3
04.08.2019
GODZ.18.00
MORDARKA RUPNIÓW 0:0
k. 3:4
04.08.2019
GODZ.11.00
STRADOMKA TURBACZ MSZANA DOLNA 2:3
04.08.2019
GODZ.11.00
GORCE KAMIENICA OLIMPIA PISARZOWA 3:1
03.08.2019
GODZ.18.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ TYMBARK 3:0
03.08.2019
GODZ.18.00
DOBRZANKA ZALESIANKA ZALESIE 1:4
  SOKÓŁ SŁOPNICE WOLNY LOS  
SEZON 2019/2020
FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU LIMANOWSKIEGO PPN
termin: 03.08.2019
03.08.2019
GODZ. 17.00
ORKAN SZCZYRZYC MKS LIMANOVIA Szczyrzyc
V RUNDA PUCHARU POLSKI - PÓŁFINAŁY
termin: 27.07. 2019
27.07.2019
GODZ.18.30
RUPNIÓW ORKAN SZCZYRZYC 0:4
27.07.2019
GODZ.18.30
SOKÓŁ SŁOPNICE MKS LIMANOVIA 0:4
IV RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin:20.07. 2019
20.07.2019
GODZ.18.30
ZALESIANKA ZALESIE ORKAN SZCZYRZYC 0:4
20.07.2019
GODZ.18.30
OLIMPIA PISARZOWA RUPNIÓW 0:3 v.o.
20.07.2019
GODZ.18.30
AKS UJANOWICE MKS LIMANOVIA 0:3
20.07.2019
GODZ.18.30
PŁOMIEŃ LIMANOWA SOKÓŁ SŁOPNICE 2:2
k. 5:6
III RUNDA PUCHARU
TERMIN - 23.03.-31.03.2019
23.03.2019
GODZ.16.00
ZALESIANKA ZALESIE KS TYMBARK I 8:3
24.03.2019
GODZ.12.00
LKS RYBIE RUPNIÓW 1:2
30.03.2019
GODZ.16.00
MORDARKA AKS UJANOWICE 0:1
31.03.2019
GODZ.14.00
GORCE KAMIENICA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:3
23.03.2019
GODZ.15.00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA SOKÓŁ SŁOPNICE 2:6
II RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 12.08.2018
12.08.2018
g.17.00
LKS RYBIE KROKUS PRZYSZOWA 1:0
12.08.2018
g.17.00
MORDARKA ORKAN NIEDŹWIEDŹ 3:1
12.08.2018
g.17.00
GORCE KAMIENICA TURBACZ MSZANA DOLNA 3:0
12.08.2018
g.17.00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA DOBRZANKA DOBRA 5:3
I RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 05.08.2018
05.08.2018
g.11.00
LKS RYBIE WIERCHY PASIERBIEC 2:1
05.08.2018
g.11.00
URAN ŁUKOWICA KROKUS PRZYSZOWA 0:4
05.08.2018
g.11.00
JAWORZANKA MORDARKA 1:5
05.08.2018
G.17.00
WITÓW MSZANA GÓRNA ORKAN NIEDŹWIEDŹ 3:5
04.08.2018
g.17.00
KS TYMBARK II GORCE KAMIENICA 0:3v.o.
05.08.2018
g.17.00
ZENIT KASINKA MAŁA TURBACZ MSZANA DOLNA 0:3v.o.
04.08.2018
g.17.00
LASKOVIA DOBRZANKA DOBRA 1:2
04.08.2018
g.17.00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA STRADOMKA SKRZYDLNA 3:1
SEZON 2018/2019
FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU LIMANOWSKIEGO PPN
termin: jesień 2018
19.09.2018
środa
g.17.00
PŁOMIEŃ LIMANOWA ORKAN SZCZYRZYC boisko
Tymbark
V RUNDA PUCHARU POLSKI - PÓŁFINAŁY
termin: 04.08.2018
05.08.2018
G. 18.00
PŁOMIEŃ LIMANOWA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:0
04.08.2018
G. 18.00
ZALESIANKA ZALESIE ORKAN SZCZYRZYC 2:5
IV RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 28-29.07.2018
28.07.2018
G. 18.00
AKS UJANOWICE SOKÓŁ SŁOPNICE 2:4
29.07.2018
G. 16.00
PŁOMIEŃ LIMANOWA KS TYMBARK 2:0
28.07.2018
G. 18.00
ZALESIANKA ZALESIE MKS LIMANOVIA 1:1
k. 5:4
28.07.2018
G. 18.00
ORKAN SZCZYRZYC OLIMPIA PISARZOWA 2:0
III RUNDA PUCHARU
TERMIN - 25.03.2018
25.03.2018
G. 15.00
LASKOVIA AKS UJANOWICE 0:2
25.03.2018
G. 15.30
w Słopnicach
DOBRZANKA DOBRA SOKÓŁ SŁOPNICE 0:1
25.03.2018
G. 15.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:1
k.2:4
18.03.2018
G. 13.00
KROKUS PRZYSZOWA ZALESIANKA ZALESIE 3:5
25.03.2018
G. 13.00
w Słopnicach
RUPNIÓW ORKAN SZCZYRZYC 3:4
II RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 05.11.2017
05.11.2017
G. 13.00
URAN ŁUKOWICA LASKOVIA 1:9
05.11.2017
G. 11.00
WITÓW MSZANA GÓRNA DOBRZANKA DOBRA 2:10
05.11.2017
G. 13.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ STRADOMKA SKRZYDLNA 2:2
k. 5:4
05.11.2017
G. 13.30
TURBACZ MSZANA DOLNA KROKUS PRZYSZOWA 0:3 v.o.
I RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 13.08.2017
13.08.2017
G. 13.30
KS TYMBARK II LASKOVIA 0:13
13.08.2017
G. 17.00
URAN ŁUKOWICA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:3 k.4:3
13.08.2017
G. 17.00
WITÓW MSZANA GÓRNA MORDARKA 4:3
13.08.2017
G. 17.00
GORCE KAMIENICA DOBRZANKA DOBRA 3:5
13.08.2017
G. 17.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ WIERCHY PASIERBIEC 4:0
13.08.2017
G. 10.00
LKS RYBIE STRADOMKA SKRZYDLNA 0:2
13.08.2017
G. 14.00 
JAWORZANKA TURBACZ MSZANA DOLNA 0:15
13.08.2017
G.14.30
PŁOMIEŃ II KROKUS PRZYSZOWA 1:4
SEZON 2017/2018
FINAŁ PUCHARU POLSKI -
27.09.2017 SOKÓŁ SŁOPNICE MKS LIMANOVIA godz. 17.00
Słopnice
1/2 finału PUCHARU POLSKI -
09.08.2017
09.08.2017
godz.18.00
AKS UJANOWICE SOKÓŁ SŁOPNICE 0:3
09.08.2017
godz.18.00
TURBACZ MSZANA DOLNA MKS LIMANOVIA 4:7
IV RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 06.08. 2017
06.08.2017
godz.17.00
JAWORZANKA JAWORZNA AKS UJANOWICE 1:13
06.08.2017
godz.17.00
DOBRZANKA DOBRA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:10
06.08.2017
godz.17.00
RUPNIÓW MKS LIMANOVIA 0:5
06.08.2017
godz.17.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ TURBACZ MSZANA DOLNA 2:4
III RUNDA PUCHARU POLSKI -
termin: 30.07.2017
30.07.2017
GODZ. 17.00
JAWORZANKA JAWORZNA OLIMPIA PISARZOWA 3:0v.o.
30.07.2017 
GODZ. 17.00
GORCE KAMIENICA AKS UJANOWICE 3:3
k.4:5
30.07.2017
 GODZ.17.00
WITÓW MSZANA GÓRNA SOKÓŁ SŁOPNICE 0:3v.0
30.07.2017
 GODZ.17.00
DOBRZANKA DOBRA ORKAN SZCZYRZYC 3:0v.o.
30.07.2017 
GODZ. 16.00
STRADOMKA SKRZYDLNA MKS LIMANOVIA 1:6
30.07.2017 
GODZ. 17.00
RUPNIÓW KS TYMBARK I 3:0 v.o.
25.03.2017  ORKAN NIEDŹWIEDŹ PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:0
k. 4:2
30.07.2017 
GODZ. 17.00
TURBACZ MSZANA DOLNA ZALESIANKA ZALESIE 5:2
II RUNDA PUCHARU POLSKI -
30.10.2016r. (A Klasa i B Klasa)
30.10.2016
godz.11.00
JAWORZANKA JAWORZNA MORDARKA 5:4
30.10.2016
godz.13.30
TYMBARK II GORCE KAMIENICA 2:3
30.10.2016
godz.13.30
WITÓW MSZANA GÓRNA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:0v.o
30.10.2016
godz.11.00
DOBRZANKA DOBRA KROKUS PRZYSZOWA 6:1
30.10.2016
godz.11.00
WIERCHY PASIERBIEC STRADOMKA SKRZYDLNA 1:5
30.10.2016
godz.13.30
RUPNIÓW ZENIT KASINKA MAŁA 3:0v.o.
30.10.2016
godz.13.30
OSTRA OLSZÓWKA R. NIŻNA ORKAN NIEDŹWIEDŹ 0:3 v.o.
30.10.2016
godz.11.00
TURBACZ MSZANA DOLNA LASKOVIA 3:2
I RUNDA PUCHARU POLSKI -
23.10.2016r. (B Klasa)
23.10.2016
godz.11.00
WIERCHY PASIERBIEC LKS RYBIE 5:1
23.10.2016
godz.11.00
JAWORZANKA PŁOMIEŃ II LIMANOWA 8:2
23.10.2016
godz.14.00
URAN ŁUKOWICA DOBRZANKA DOBRA 0:3 v.o.
  KS TYMBARK II wolny los  
SEZON 2016/2017
FINAŁ PUCHARU POLSKI - 21.09.2016 - godz. 16.30
stadion - Skrzydlna
21.09.2016

STRADOMKA
SKRZYDLNA

KS TYMBARK 0:5
1/2 finału PUCHARU POLSKI -24.08.2016 /środa/
 
20.08.2016
godz. 17.00
STRADOMKA SKRZYDLNA LASKOVIA LASKOWA 2:0
06.09.2016
godz. 17.00
RUPNIÓW KS TYMBARK 2:2
k.3:4
IV RUNDA PUCHARU POLSKI - 07.08.2016 /niedziela/
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016
07.08.2016
godz.11.00
STRADOMKA SKRZYDLNA ORKAN NIEDŹWIEDŹ 2:1
07.08.2016
godz.17.00
ZALESIANKA ZALESIE KS TYMBARK 0:5
07.08.2016
godz.13.00
RUPNIÓW AKS UJANOWICE 4:1
07.08.2016
godz.17.00
WIERCHY PASIERBIEC LASKOVIA 3:5
III RUNDA PUCHARU POLSKI - 26.06.2016 /niedziela/ -
wszystkie mecze - godz. 17.00
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016
26.06.2016
godz.18.00
LASKOVIA
 
OLIMPIA PISARZOWA 3:0v.o.
31.07.2016
godz.18.00
ORKAN NIEDŹWIEDŹ SOKÓŁ SŁOPNICE 5:1
26.06.2016
godz.17.30
RUPNIÓW LKS MORDARKA 4:2
31.07.2016
godz.18.00
STRADOMKA SKRZYDLNA WITÓW MSZANA GÓRNA 3:0v.o.
31.07.2016
godz.18.00
ZALESIANKA ZALESIE TURBACZ MSZANA DOLNA 3:1
31.07.2016
godz.18.00
WIERCHY PASIERBIEC ORKAN SZCZYRZYC 3:0v.o.
04.06.2016 PŁOMIEŃ LIMANOWA AKS UJANOWICE 0:0
k.4:5
II RUNDA PUCHARU POLSKI - 26.05.2016 /czwartek/
wszystkie mecze - godz. 17.00
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016
05.06.2016
g. 15:00
URAN ŁUKOWICA LKS RUPNIÓW 2:5
26.05.2016 TYMBARK II WITÓW MSZANA GÓRNA 2:5
19.06.2016
g.16:00
ZALESIANKA ZALESIE KROKUS PRZYSZOWA 5:1
05.06.2016
g.12:00
ZENIT KASINKA MAŁA LASKOVIA LASKOWA 1:4
26.05.2016 LKS RYBIE ORKAN NIEDŹWIEDŹ 0:7
26.05.2016 GORCE KAMIENICA STRADOMKA SKRZYDLNA 2:5
26.05.2016 JAWORZANKA JAWORZNA WIERCHY PASIERBIEC 0:3v.o
26.05.2016 MORDARKA wolny los -
I RUNDA PUCHARU POLSKI - 24.04.2016 /niedziela/
wszystkie mecze - godz. 16.00
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016
24.04.2016 PŁOMIEŃ II LIMANOWA KS TYMBARK II 0:2
24.04.2016 LKS RYBIE OSTRA OLSZÓWKA 3:3
k.5:4
24.04.2016 SŁOMKA SIEKIERCZYNA WIERCHY PASIERBIEC 0:3v.o.
24.04.2016 JAWORZANKA JAWORZNA wolny los -
SEZON 2015/2016
FINAŁ PUCHARU POLSKI
stadion: MKS Limanovia
16.09.
2015
 PŁOMIEŃ LIMANOWA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:2
1/2 finału PUCHARU POLSKI
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015
26.08.2015 AKS UJANOWICE PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:4
12.08.2015 SOKÓŁ SŁOPNICE KS TYMBARK 2:0
IV RUNDA PUCHARU POLSKI
gospodarzem spotkań będą kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015
01.08.2015  Tymbark Olimpia Pisarzowa 1:1
k.4:3
02.08.2015 Wierchy Pasierbiec  Sokół Słopnice 0:9
02.08.2015 AKS Ujanowice Turbacz Mszana Dolna 4:0
   Płomień Limanowa wolny los  
III RUNDA PUCHARU POLSKI
wszystkie mecze 26. 07.2015r.
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
26.07.2015 WITÓW MSZANA GÓRNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:6
26.07.2015 ORKAN NIEDŹWIEDŹ TURBACZ MSZANA DOLNA 2:4
26.07.2015 URAN ŁUKOWICA KS TYMBARK 0:2
26.07.2015 WIERCHY PASIERBIEC ORKAN SZCZYRZYC 3:0v.o.
26.07.2015 STRADOMKA SKRZYDLNA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:3
26.07.2015 OSTRA OLSZÓWKA RABA N. OLIMPIA PISARZOWA 0:3v.o.
29.07.2015 ZENIT KASINKA MAŁA AKS UJANOWICE 0:3v.o.
II RUNDA PUCHARU POLSKI
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
28.06.2015 Orkan Niedźwiedź Mordarka 4:1
28.06.2015 Ostra Olszówka Raba N. Laskovia 4:2
28.06.2015 Uran Łukowica Zalesianka Zalesie 3:0 v.o.
28.06.2015 Wierchy Pasierbiec Gorce Kamienica 3:0 v.o.
21.06.2015 Witów Mszana Górna Jaworzanka Jaworzna 7:3
28.06.2015 Zenit Kasinka Mała Rupniów 4:2
28.06.2015 Krokus Przyszowa AKS Ujanowice 0:3 v.o.
28.06.2015 Stradomka Skrzydlna Dobrzanka Dobra 3:0 v.o.
I RUNDA PUCHARU POLSKI
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
14.06.2015 STARÓWKA STARA WIEŚ ORKAN NIEDŹWIEDŹ 0:3v.o.
14.06.2015 OSTRA OLSZÓWKA RABA N TYMBARK II 3:0v.o.
14.06.2015 PŁOMIEŃ II LIMANOWA URAN ŁUKOWICA 1:2
14.06.2015 SŁOMKA SIEKIERCZYNA WIERCHY PASIERBIEC 0:3v.o.
SEZON 2014/2015
FINAŁ NA SZCZEBLU LPPN - STADION AKS UJANOWICE
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
07.05.2015 AKS UJANOWICE TURBACZ MSZANA DOLNA 3:6 (1:4)
V RUNDA - 24.09.2014 - środa godz. 16.00
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
24.09.2014 AKS UJANOWICE OLIMPIA PISARZOWA 4:2
15.11.2014 KS TYMBARK TURBACZ MSZANA DLN 1:1
k.5:6
IV RUNDA - 03.08.2014 - NIEDZIELA GODZ. 16.00
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
03.08.2014 DOBRZANKA OLIMPIA PISARZOWA 2:2 k.6:7
03.08.2014 JAWORZANKA TURBACZ MSZANA DLN. 1:11
03.08.2014 AKS UJANOWICE SOKÓŁ SŁOPNICE 3:1
09.08.2014 RUPNIÓW KS TYMBARK 0:2
III RUNDA - 29.06.2014 - NIEDZIELA GODZ. 17.00
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
05.07.2014 AKS UJANOWICE ORKAN SZCZYRZYC 3:0v.o.
29.06.2014 MORDARKA RUPNIÓW 0:2
29.06.2014 ZENIT KASINKA MAŁA SOKÓŁ SŁOPNICE 0:3 v.o.
28.06.2014 PŁOMIEŃ LIMANOWA OLIMPIA PISARZOWA 2:2 k.5:6
29.06.2014 DOBRZANKA DOBRA LASKOVIA 2:1
29.06.2014 JAWORZANKA JAWORZNA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:0v.o.
II RUNDA - 03.11.2013 - 10.11.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
03.11.2013 RYBIE DOBRZANKA DOBRA 0:5
03.11.2013 WITÓW MSZANA GÓRNA LASKOVIA LASKOWA 4:7
03.11.2013 OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻ ZENIT KASINKA MAŁA 0:3
03.11.2013 ŚNIEŻNICA KASINA WLK. PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:4
13.04.2014 AKS UJANOWICE KROKUS PRZYSZOWA 9:1
10.11.2013 STRADOMKA JAWORZANKA 1:2
13.04.2014 RUPNIÓW ZALESIANKA ZALESIE 5:4
13.04.2014 GORCE KAMIENICA MORDARKA 1:2
- SŁOMKA SIEKIERCZYNA WOLNY LOS -
I RUNDA - 27.10.2013r.
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
11.00 URAN ŁUKOWICA STRADOMKA SKRZYDLNA 1:1 rz.k.3:4
11.00 ORKAN NIEDŹWIEDŹ LKS RYBIE 1:2
13.30 WITÓW MSZANA GÓRNA STARÓWKA STARA WIEŚ 3:0v.o.
13.30 OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻ. TYMBARK II 3:3 rz.k.3:2
SEZON 2013/2014
FINAŁ - 09.10.2013
g.16.00 LKS PŁOMIEŃ LIMANOWA AKS UJANOWICE 3:0 v.o.
IV RUNDA - 11.08.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
11.08.2013 LKS PŁOMIEŃ LIMANOWA KS TYMBARK 1:0
11.09.2013 AKS UJANOWICE KS SOKÓŁ SŁOPNICE 5:4
IV RUNDA - 04.08.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
17.00 AKS UJANOWICE ORKAN SZCZYRZYC 4:0
17.00 DOBRZANKA TYMBARK I 0:3
17.00 SOKÓŁ TYMBARK II 4:2
17.00 PŁOMIEŃ RUPNIÓW 1:1 k.5:4
III RUNDA - 28.07.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
17.00 TYMBARK II OLIMPIA PISARZOWA 3:0 v.o.
17.00 OSTRA OLSZÓWKA R.N. AKS UJANOWICE 0:3 v.o
17.30 GORCE KAMIENICA DOBRZANKA DOBRA 2:4
17.00 RUPNIÓW TURBACZ 3:0 v.o
17.00 MORDARKA PŁOMIEŃ 2:5
17.00 LASKOVIA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:1 k.4:5
II RUNDA - 30.06.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
- TYMBARK II ZENIT KASINKA MAŁA 3:0v.o.
- OSTRA OLSZÓWKA R.N. LIMANOVIA II

3:0v.o.

17.00 JAWORZANKA JAWORZNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:4
16.00 KROKUS PRZYSZOWA LASKOVIA

1:2

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA SOKÓŁ SŁOPNICE

0:3v.o.

17.00 MORDARKA STARÓWKA STARA WIEŚ 5:0
17.30 WITÓW MSZANA GÓRNA RUPNIÓW 2:4
17.00 ZALESIANKA ZALESIE GORCE KAMIENICA

0:1

I RUNDA - 16.06.2013
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
17.00 KS STRADOMKA SKRZYDLNA LKS MORDARKA 0:3 v.o.
17.00 LKS STARÓWKA STARA WIEŚ LKS URAN ŁUKOWICA 3:0
17.00 GKS ORKAN
NIEDŹWIEDŹ
KS TYMBARK II 1:2
- KS OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA WOLNY LOS  
SEZON 2012/2013
 

 FINAŁ - wiosna 2013r.

 
11.00 KS TYMBARK MKS LIMANOVIA 0:0
k. 4:3
 

Kraków

 

1/2 FINAŁU - 14.10.2012r.

 
15.00 ORKAN SZCZYRZYC KS TYMBARK 0:1
15.30 PŁOMIEŃ LIMANOWA MKS LIMANOVIA SZUBRYT 0:3
 

III RUNDA - 26.09.2012r.

 
16.00 SOKÓŁ SŁOPNICE KS TYMBARK 1:2
16.00 DOBRZANKA DOBRA ORKAN SZCZYRZYC 0:2
16.00 PŁOMIEŃ LIMANOWA ZENIT KASINKA MAŁA 2:1
16.00 TURBACZ MSZANA DOLNA LIMANOVIA 0:6
 

II RUNDA - 26.08. - 12.09.2012r.

 
11.00 SOKÓŁ SŁOPNICE LASKOVIA 3:3
k.4:3
17.00 ZALESIANKA ZALESIE TURBACZ MSZANA DOLNA 1:7
17.00 PŁOMIEŃ LIMANOWA OLIMPIA PISARZOWA 3:2
17.00 ZENIT KASINKA MAŁA AKS UJANOWICE 2:0
17.00 RUPNIÓW DOBRZANKA DOBRA 2:4
 

I RUNDA - 15.08.2012r.

 
13.30 PŁOMIEŃ LIMANOWA JAWORZANKA JAWORZNA 2:1
17.00 ZENIT KASINKA MAŁA GORCE KAMIENICA 3:1
13.00 KROKUS PRZYSZOWA RUPNIÓW 0:5
17.00 WITÓW MSZANA GÓRNA LASKOVIA 1:5
17.00 SOKÓŁ SŁOPNICE LIMANOVIA II LIMANOWA 4:0
17.00 ZALESIANKA ZALESIE SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:1
k.4:2
SEZON 2011/2012
  FINAŁ  
09.05.2012 KS TYMBARK LIMANOVIA I godz.17.00
       
  1/2 FINAŁU- 07.04.2012  
07.04.2012 TURBACZ MSZANA D. KS TYMBARK 4:8
18.04.2012 ORKAN SZCZYRZYC LIMANOVIA I 0:3 v.o.
       
  III RUNDA - 28.09.2011-09.10.2011  

Drużyny wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami spotkań III rundy. Do kolejnej rundy awansują zwycięskie drużyny, a
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.

28.09.2011 SOKÓŁ SŁOPNICE LIMANOVIA L-WA 0:10
28.09.2011 LASKOVIA LASKOWA ORKAN SZCZYRZYC 1:4
28.09.2011 AKS UJANOWICE KS TYMBARK 1:3
09.10.2011 TURBACZ MSZANA D. KROKUS PRZYSZOWA

8:1

  W ramach kolejki ligowej "A" Klasy
  II RUNDA - 28.08.2011-07.09.2011  
Drużyny wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami spotkań II rundy. Do III rundy awansują zwycięskie drużyny, a także  jedna drużyna, która w II rundzie rozgrywek mimo przegranego meczu uzyska najkorzystniejszy wynik, a w przypadku uzyskania przez dwie lub więcej drużyn jednakowego wyniku o zakwalifikowaniu do III rundy rozgrywek zadecyduje losowanie.
W III rundzie dojdą drużyny IV Ligi - tj. KS TYMBARK i LKS ORKAN SZCZYRZYC.
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
28.08.2011 JODŁOWNIK SOKÓŁ SŁOPNICE 0:2
07.09.2011 KROKUS PRZYSZOWA OLIMPIA PISARZOWA 3:0 v.o.
07.09.2011 JAWORZANKA AKS UJANOWICE 0:3 v.o.
07.09.2011 KUKS LASKOVIA DOBRZANKA 3:0 v.o.
07.09.2011 ZALESIANKA ZALESIE TURBACZ MSZANA D. 0:3 v.o.
  I RUNDA - 14.08.2011  
Mecze piłkarskie Kl. "A" wyznaczone na dzień 14 sierpnia 2011r. /niedziela/ rozegrane zostaną równocześnie jako zawody I rundy Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokregu.

W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
  JAWORZANKA LIMANOVIA II 1:1 (K.7:6)
  LKS JODŁOWNIK GORCE KAMIENICA 5:3
  ZALESIANKA ZALESIE WITÓW MSZANA GRN. 1:0
  LKS MORDARKA TURBACZ MSZANA DLN 0:3
  LKS RUPNIÓW LASKOVIA LASKOWA 0:1
  ZENIT KASINKA MAŁA KROKUS PRZYSZOWA 2:3
  SŁOMKA SIEKIERCZYNA SOKÓŁ SŁOPNICE 1:4
SEZON 2010/2011
  I RUNDA - 22.08.2010  
Mecze piłkarskie Kl. "A" wyznaczone na dzień 22 sierpnia 2010r. /niedziela/ rozegrane zostaną równocześnie jako zawody I rundy Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokregu.

W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
17.00 SŁOMKA SIEKIERCZYNA SOKÓŁ SŁOPNICE  4:1
16.00 ŚNIEŻNICA KASINA WLK. WITÓW MSZANA GÓRNA  3:1
16.00 MORDARKA KROKUS PRZYSZOWA  3:3 (k.6:7)
17.00 ORKAN II SZCZYRZYC AKS UJANOWICE  1:8
16.00 RUPNIÓW ZENIT KASINKA MAŁA  6:0
16.00 ZALESIANKA ZALESIE LASKOVIA  3:2
17.00 JAWORZANKA JAWORZNA TURBACZ MSZANA DLN.  3:3 (k.5:4)
  II RUNDA - 22.09.2010  
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
16.30 SŁOMKA SIEKIERCZYNA DOBRZANKA DOBRA 0:3 v.o
16.30 ŚNIEŻNICA KASINA W. LKS JODŁOWNIK 3:0 v.o
16.30 KROKUS PRZYSZOWA  GORCE KAMIENICA 3:0v.o 
16.30 RUPNIÓW ZALESIANKA 6:0
16.30 JAWORZANKA JAWORZNA AKS UJANOWICE 0:3 v.o
  III RUNDA - 06.10.2010  
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
16.00 DOBRZANKA DOBRA OLIMPIA PISARZOWA 3:0 v.o.
16.00 ŚNIEŻNICA KASINA W. KS TYMBARK 2:3
16.00 KROKUS PRZYSZOWA  LIMANOVIA  2:7
16.00 RUPNIÓW ORKAN SZCZYRZYC 2:4
16.00 AKS UJANOWICE wolny los  
  IV RUNDA - 13.10.2010 /środa/  
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie gry wyniku remisowego egzekwowane będą rzuty karne w celu wyłonienia zwycięzcy.
15.30 AKS UJANOWICE KS TYMBARK  2:1
15.30 DOBRZANKA DOBRA LIMANOVIA  2:4
  ORKAN SZCZYRZYC  WOLNY LOS  
   FINAŁ PUCHARU POLSKI
13.11.2010r. 
 
ORKAN SZCZYRZYC wycofał się z Pucharu Polski.
20.10.2010 ORKAN SZCZYRZYC LIMANOVIA anulowano
13.11.2010 AKS UJANOWICE LIMANOVIA 1:4
03.11.2010 AKS UJANOWICE  ORKAN SZCZYRZYC anulowano
SEZON 2009/2010
godz. I RUNDA - 04.10.2009r. wynik
15.00 JODŁOWNIK ZENIT KASINKA MAŁA 0:2
15.00 JAWORZANKA MORDARKA 0:1
14.00 ZALESIANKA WITÓW MSZANA GÓRNA 5:2
13.00 LASKOVIA ORKAN II SZCZYRZYC 3:3 k.4:5
15.00 KROKUS PRZYSZOWA STRADOMKA SKRZYDLNA 1:1 k.4:3
15.00 RUPNIÓW GORCE KAMIENICA 1:3
15.00 TURBACZ MSZANA DOLNA AKS UJANOWICE 5:1
godz. II RUNDA - 28.10.2009r. wynik
14.00 KROKUS PRZYSZOWA DOBRZANKA DOBRA  0:3
14.00 MORDARKA SOKÓŁ SŁOPNICE  4:1
14.00 ORKAN II SZCZYRZYC GORCE KAMIENICA  3:0 v.o.
14.00 TURBACZ MSZANA DLN. KS TYMBARK  5:2
14.00 ZALESIANKA ZALESIE ZENIT KASINKA MAŁA  7:0
godz. III  RUNDA - 04.11.2009r. wynik
14.00 ORKAN II SZCZYRZYC MKS LIMANOVIA  0:10
14.00 ZALESIANKA OLIMPIA PISARZOWA  4:7
14.00 TURBACZ MORDARKA  0:3 v.o.
14.00 DOBRZANKA ORKAN I SZCZYRZYC  0:4
godz. PÓŁFINAŁY  - 21.06.2010 wynik
  TURBACZ ORKAN I SZCZYRZYC   0:3 v.o.
18.00 OLIMPIA PISARZOWA MKS LIMANOVIA   0:3 v.o.
godz. FINAŁ  - 30 czerwca 2010r. wynik
 

boisko LKS Płomień Limanowa

 
 

MKS LIMANOVIA

 ORKAN I SZCZYRZYC  

Obowiązujące zasady w meczach o Puchar Polski - 
W przypadku uzyskania w regulaminowym czasie wyniku remisowego, sędzia zawodów zarządza wykonanie serii rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry.
REGULAMINY
 
KOMUNIKATY
 
FORMULARZE
 
PLEBISCYTY
 
GALERIA
 
 LINKI
 
 KONTAKT
 


 
 

 

Miejsce na twoją reklamę


design by witollds